La “XIII Travesía a nado de Sant Roc”, celebrada en la playa de L’Estanyó reunió a 300 nadadores de todas las edades, participaron desde prebenjamines hasta Master D. La prueba contó con una perfecta organización a cargo del Club Natació Dénia que se encargó de la parte técnica de la travesía y de los Mayorales de Sant Roc que fueron los que cuidaron de la parte logística de la misma.
De eersten die in een zee duiken die fantastische omstandigheden bood om te zwemmen, waren de deelnemers aan de kruising van 1.500-meters. De eerste die over de finish ging was de zwemmer, Ignacio Ramón van de CT Avant Moncada met een tijd van 21: 18. De tweede om uit het water te komen was Joaquín Puerro van CN Mirasierra met een 21-merk: 37. De derde was Jatt Ditimar van CN Dénia.
Bij vrouwen was de absolute winnaar Andrea Garzón CT Avant Moncada met een teken van 23: 32, met een voorsprong van Alicia Baixauli de Barracudas Torrent en Monica Bernues de CN Mirasierra.
Nadien was het de beurt aan de deelnemers aan de kruising van 5.000-meters, gescoord voor het Circuit de la Comunitat Valenciana. Bij de mens was de winnaar Fernando Garcia met een teken van 1: 07.02 vooruit Emilio Aguayo maakte een teken van 1: 07.11 en José Luis Larrosa die een record van 1 gemaakt: 07.25.
Bij vrouwen was de jonge Carolina Pradas de winnaar met een merk van 1: 10.04. De tweede plaats was voor María García die een tijd maakte van 1: 17.24, terwijl de derde plaats voor Andrea Fos was met een record van 1: 18.06.
De resultaten van elk van de reizen waren de volgende:
Infantile Feminine
1ª Alicia Baixauli
2ª Lola Benavent
3ª Amparo Dolader
Zuigeling man
1º Jatt Ditimar
2º Javier Marimon
3º Makar Amirkhanov
Absoluut vrouwelijk
1ª Andrea Garzón
2ª Mónica Bernués
3ª Sara Serra
Absoluut man
1º Ignacio Ramón
2º Joaquín Puerro
3º Martín Millo
Master A Female
1ª María Bisquert
2ª Angela Climent
3ª Elena Domenech
Meester een man
1º Gonzalo Dura
2º Julio Alegre
3º Héctor Boix
Meester B Vrouw
1ª Mónica Cantó
2ª Ana Fontanet
3ª Concepción Bernabeu
Meester B Man
1º Nacho Serrano
2º Enrique Segarra
3º David Escrivá
Vrouw Master C
1ª Ana Terencio
2ª Vicenta Pastor
3ª Raquel Dominguez
Meester C Man
1º Richard Mitchell
2º Carl Boge
3º Richard Millo
Meester D Man
1º Joop Draaisma
2º Frank Rijsdijk
3º José Luis Piquer
Zuigeling Vrouw
1ª Elena Mollá
2ª Neus Vieco
Zuigeling man
1º Carlos Cuesta
2º David Fernández
Absoluut vrouwelijk
1ª Carolina Pradas
2ª María García
3ª Andrea Fos
Absoluut man
1º Fernando García
2º Emilio Aguayo
3º Artom Amirkhanov
Master A Female
1ª Eliana Sotelo
2ª Nora Paton
3ª Ana Gomis
Meester een man
1º José Luis Larrosa
2º Javier Chapa
3º Antonio Castaño
Meester B Vrouw
1ª Yolanda Marchante
2ª Mª Irene Granell
3ª Mónica Berenguer
Meester B Man
1º César Hernández
2º David Gómez
3ª Roberto Soler
Vrouw Master C
1ª Pilar Viedma
2ª Ana Ferrer
3ª Kirsten Franke
Meester C Man
1º Álvaro Furió
2º Raúl Ull
3º Juan Ignacio Lillo
Meester D Man
1º Jesús Blanco