DESEMBRE
CISTELLES NADAL DENIA.COM - divendres, 23 de desembre
- Pilar Sanchez
- Sandra Guillem Giner
L'JOIA - divendres, 9 de desembre
- Valentin Garcia De Diego
- Toñi Soriano Agullo
Dorita I INMA ESTILISTES - divendres, 9 de desembre
- Laura Ferrer
- Isa Jiménez Pérez
NATURA GARDEN - dimecres, 7 de desembre
- Toñi Martinez
LABORATORIA MODA - dimecres, 7 de desembre
- Antònia Domènech Gonzalez
PRIMERA PARADA - divendres, 2 de desembre
- Mathieu Thomas
EL Mosset - divendres, 2 de desembre
- Patricia Sastre Rocher
NOVEMBRE
CLÍNICA MÈDICA MONTGÓ - dimecres, 30 de novembre
- Eva de la Quadra
COLOMA 2 FERRETEROS - dimecres, 30 de novembre
- Angel Font Lopez
DOOPIES & COFFEE DENIA - divendres, 25 de novembre
- Noelia Botxí Cabirol
VICTÒRIA, ESTÈTICA I BENESTAR - divendres, 25 de novembre
- Ana Murillo Segura
EXTREM CICLES - dimecres, 23 de novembre
- Jesús Morell García
CLÍNICA PODOLÓGICA ESTÉVEZ - dimecres, 23 de novembre
- Silvia Ferrairó Viñarta
EL Mosset - divendres, 18 de novembre
- Adrián Martinez Ferrandiz
MUM & BABY - divendres, 18 de novembre
- Marisa Vicens Puig
RESTAURANT MENA - dimecres, 16 de novembre
- Roberto Viguera
NATURALNUTRICIÓN - dimecres, 16 de novembre
- Paula Carrio Roda
- Emilio J. Asperilla
- Francisca Perez Morera
PASSEIG 20 - divendres, 11 de novembre
- Vanessa Castell Torres
VIN & GIN - divendres, 11 de novembre
- Alba Juan Garcia
EL Mosset - dimecres, 9 de novembre
- Julian Casse Torres
FIRA D'ONDARA - dimecres, 9 de novembre
- Pedro Sanchez
CENTRE DE FISIOTERÀPIA I ESTÈTICA HARMONIA - divendres, 4 de novembre
- Pepita Torres Albi
- Yolanda Gomez Gordillo
EL Mosset - divendres, 4 de novembre
- Mary Carrasco Jareño
MI BARRA - dimecres, 2 de novembre
- Marta Torres (Dinar)
- Fernanda Mendez Ortiz (Esmorzar)
- Mayca Chacón Quirós (Esmorzar)
- Jose Manuel Caravaca Esteve (Dinar)
V DE VICTÒRIA - dimecres, 2 de novembre
- Vicenta Sivera Garcia
OCTUBRE
L'LOLA - divendres, 28 d'octubre
- Maria Guadalupe Cruañes Gavilá
PEUMOVIL - divendres, 28 d'octubre
- Toñi Muntanya
EL Mosset - dimecres, 26 d'octubre
- Ana Molina
PE O PLE - dimecres, 26 d'octubre
- Vall Salvà Ruiz
- Maria Jose Reig Bañó
- Elena Sepulveda Lopez
- Maria Angeles Gisbert Vicedo
- Erika Gomez
RESTAURANT MENA - divendres, 21 d'octubre
- Rosana García Bolufer
MÓN DE DANSA - dimecres, 19 d'octubre
- Pura Reig bany
MC DONALD'S - dimecres, 19 d'octubre
- Jose Miguel Jorro Benito
- Vanesa Márquez
- Susan Ródenas Serrano
- Sofia Gayà Aguilar
- Rafa Perez Cardenas
TAPES DE L'PORT - divendres, 14 d'octubre
- Victor Sapena Serra
MOBLES MARTÍNEZ - divendres, 14 d'octubre
- Leticia Garcia Esteban
STYLESECRETS - divendres, 07 d'octubre
- Irene Amoros
CASA MIGUEL JUAN - divendres, 07 d'octubre
- Pepi Noguera Madrid
POLICLÍNICO SANT CARLES - dimecres, 05 d'octubre
- Sebas Reig
FIRA GATA AL CARRER - dimecres, 05 d'octubre
- Elena Noguera Bustamante
SETEMBRE
BRICOMADERWOOD - divendres, 29 de setembre
- Rammy Conradi
SANDUNGA 52 - divendres, 29 de setembre
- Rosa Salvador Fornés
PINTURES Bumar - dimecres, 28 de setembre
- Kike Ibañez Vives
INSTITUT CLÍNIC GALILEO - dimecres, 28 de setembre
- María José Calafat
- Alejandro Lopez Ramirez
- Sandra Ortiz
IMPAKTO - divendres, 23 de setembre
- Yolanda Bas Turner
- Maria Mar
- Vero Soler Escorihuela
- Marina Miralles
- Rebeca Miñano
ESTUDI SALADAR - divendres, 23 de setembre
- Joana Bertomeu Sirera
- Cristina Frances
SUNRISE Eatery & MORE - dimecres, 21 de setembre
- Roberto Gonzalez Gomez
D'PE A PA CLASSES PARTICULARS - dimecres, 21 de setembre
- Ana Carrasco Jareño
CLUB DE NATACIÓ DÉNIA - divendres, 16 de setembre
- Lola Fernandez Moreno
CUINA FÀCIL - divendres, 16 de setembre
- Ester Delgado
ENGLISH STUDIO - dimecres, 14 de setembre
- Mai Fernández González
ESCOLA DE DANSA Mª ÁNGELES SIGNES - dimecres, 14 de setembre
- Isabel Quintanar Sanchez
ROTARY CLUB DE DENIA - divendres, 09 de setembre
- Enri Ricart Doménech
INDIAN HAWELI RESTAURANT - divendres, 09 de setembre
- Marc Ramos
CLÍNICA VETERINÀRIA EL SALADAR - dimecres, 07 de setembre
- Francisco Moncho Guardino
MÓN DE DANSA - dimecres, 07 de setembre
- Eva Sanchez
CENTRE ESPORTIU DÉNIA - divendres, 02 de setembre
- Carmen Pelegrin
PAPERERIA DELTA - divendres, 02 de setembre
- Pepi Gómez García
AGOST
ESTUDI DE DANSA PATRICIA SENTÍ - dimecres, 31 d'agost
- Francisca Llorca Giner
EROSKI DÉNIA - dimecres, 31 d'agost
- Jorge Rodriguez Guerrero
MI BARRA - divendres, 26 d'agost
- Laura Del Campo Tejada
MOBELSOL - divendres, 26 d'agost
- Elisabet Perez Vives
- tesa MDV
BABYLON - dimecres, 24 d'agost
- Jose Miguel Gomez
- Loli Jurado Reis
- Cris Gimenez Assumpció
TAORMINA - dimecres, 24 d'agost
- Vicente Castells Gil
- Encarna Costa Cheli
BABY SHOP - divendres, 19 d'agost
- Sandra Arjona
RESTAURANT balandres - divendres, 12 d'agost
- Diego Marquez Jareño
EL Mosset - divendres, 12 d'agost
- Eli Pastor
UNIVERSAL SYMPHONY ORCHESTRA - dimecres, 10 d'agost
- Alicia Gordillo
CASA BENJAMÍ - dimecres, 10 d'agost
- Marisa Fornes Cervera
ALMUDENA ASSEGURANCES DÉNIA BENIDORM ALTEA - divendres, 5 d'agost
- Pepo Moreno
- Iris Aguilar
- Patri Gilabert Mata
- Rosa Ahuir Morales
- Sandra Patri
CALÇATS RAMÓN MARSAL - divendres, 5 d'agost
- Teresa Llorens Rosat
- Verónica Callat Juárez
- Miquel Crespo Sàez
PIZZITALIA - dimecres, 3 d'agost
- Jose Roselló
TAPES PERLA NEGRA - dimecres, 3 d'agost
- Josefa Saez
JULIOL
RESTAURANT balandres - divendres, 29 de juliol
- Manuel Sanchez Cardona
EL Mosset - divendres, 29 de juliol
- David Robles
UNIVERSAL SYMPHONY ORCHESTRA - dimecres, 27 de juliol
- Amparo Crespo Jorro
- Mara Victòria Pereira Alexandre
MI BARRA - dimecres, 27 de juliol
- Vicenta Perello Ramis
TAPES DE L'PORT - divendres, 22 de juliol
- Javier Pérez Carrió
Seyma endoteràpia VEGETAL - dijous, 21 de juliol
- Celine Catala Blanquer
MK TENDALS - dimecres, 20 de juliol
- Araceli Garcia Mateu
ASADOR GALLEGO TERRA I MAR - dimecres, 20 de juliol
- Cesar Alonso Calaforra
PEUMOVIL - dilluns, 18 de juliol
- Juani Bermejo Baptista
EROSKI DÉNIA - divendres, 8 de juliol
- Carmen Sanchis
NATURALNUTRICIÓN - divendres, 8 de juliol
- Keko Canet
- Elena Enril Albir
INDIAN HAWELI - divendres, 8 de juliol
- Maribel Medina Blanquez
POLICLÍNICO SANT CARLES - dimecres, 6 de juliol
- Manoli Tercer Saez
INSTAL·LACIONS AFTECA - dimecres, 6 de juliol
- Tomas Lujan Lopez
GUST RESTAURANT BAR - divendres, 1 de juliol
- Jorge Luis Montoro Torres
PSICOALTERNATVAS - divendres, 1 de juliol
- Tania García
- Estela Gil Gallego
- Lourdes García
JUNIO
RESTAURANT AL PUNT - dimecres, 28 de juny
- Vicente Baeza
LLUMS DE DENIA - dimecres, 28 de juny
- Rosa Lazarán Viciano
- Lola Guntiñas Grimalt
PORTAL DE LA MARINA - divendres, 24 de juny
- Pascual Serer Grimalt
CENTRE HÍPIC LLEDÓ - divendres, 24 de juny
- Ana Luna Hoyas
D SES ILLES - divendres, 24 de juny
- Sonia Palacios Martinez
Orenda - dimecres, 22 de juny
- Paqui Mari
- Ester Conejero Cucarella
- Marc Antonio Lozano Pérez
- Victòria Moreno Ronda
Baleària - dilluns, 20 de juny
- Susana Toledo Gallego
- Fernando Sendra Belchí
CLÍNICA RIGA - divendres, 17 de juny
- Mònica Contri
- Rita Pons Ginestar
- Maria del Carmen Valero
- Puri Garcia Tomas
- Raul Chacón Lineros
CUINA FÀCIL - divendres, 10 de juny
- Bea Ramis
NETEGES OLMEDA - divendres, 10 de juny
- Rosa Giner Leyda
- Tere Rodriguez Plans
- Carlos Ibáñez Capdevila
Seyma endoteràpia VEGETAL - dimecres, 8 de juny
- Fernando Jordá G
HOUSIT - dimecres, 8 de juny
- Andrea Barber
D'PE A PA CLASSES PARTICULARS - divendres, 3 de juny
- Damarys Rivera
PIZZERIA SENZA NOME - divendres, 3 de juny
- Eva Rodriguez Vallons
O'BON PAIN - dimecres, 1 de juny
- Javier Viñegla García
TAPES DE L'PORT - dimecres, 1 de juny
- Belen Alemany Alcaraz
MAIG
LABORATORIA MODA - divendres, 27 de maig
- Roberta Eckert
Pescamar - divendres, 27 de maig
- Sergio Albors
ART & PATCH - dimecres, 25 de maig
- Susana Martinez
COSMIC COSMETIC - dimecres, 25 de maig
- Ana Maria Villanueva Santamaria
CALÇATS RAMÓN MARSAL - divendres, 20 de maig
- Paco Rosello Ferrándiz
- Rita Sivera Lopez
GERMANS CAMÍ - dimecres, 18 de maig
- Javier Gil Perez
Q FITNESS - dimecres, 18 de maig
- Laura Nadal
SMOKEXPERIENCE - divendres, 13 de maig
- Raquel Lopez
TAPES PERLA NEGRA - divendres, 13 de maig
- Inma Piñero Saez
CLÍNICA PODOLÓGICA ESTÉVEZ - dimecres, 11 de maig
- Teresa Coll Conejero
MARBRESTONE - dimecres, 11 de maig
- Miriam García Rellan
RESTAURANT MENA - divendres, 6 de maig
- Leo Molina
REMA - divendres, 6 de maig
- Vicente Jose Serra Fornes
EL SENYORET LES MARINES - dimecres, 4 de maig
- Sonia Martí Pons
E3 ASSESSORIA - dimecres, 4 de maig
- Assumpta González de Castro
ABRIL
NEUS SIVERA PERRUQUERIA - divendres, 29 d'abril
- Maite Llorens Palonés
CENTRE DEL BORRISSOL - divendres, 29 d'abril
- Patricia Pereto Marti
- Mariangeles Alfaro Llobell
CERVESERIA GALACHE - dimecres, 27 d'abril
- Esther Sanchez Diaz
VINCI CREATIVE - dimecres, 27 d'abril
- Enrique José Pastor Tur
RESTAURANT AIGUA DE MAR - divendres, 22 d'abril
- Antonio Benito Miñana Blanquer
INSTITUT CLÍNIC GALILEO - divendres, 22 d'abril
- Isaac Bolufer Quesada
- Maria Jose Alonso Calaforra
- Carmen Torcque Leyda
ESCOLETA EL CASTELLET - divendres, 22 d'abril
- Mari Diaz
PAPERERIA DELTA - dimecres, 20 d'abril
- Enri Ricart Doménech
NOGUERA MAR HOTEL - dimecres, 20 d'abril
- Toñi Carrio Mengual
HOLA CARA COLA - divendres, 15 d'abril
- Sergio Guerrero Lorite
ESCOLETA EL CASTELLET - divendres, 15 d'abril
- escalona David
- Rocío Bustos Carmona
Ensinistrament Caní Dénia EL GOS I EL TEU - dimecres, 13 d'abril
- Mari Carmen Suarez Fernandez
- Jaime Bertomeu Català
- Vane Mut
- Angelica Ribes
- Marta Sanchez Sala
- Mayca Salort
- Mónica Rivera Vásquez
- Alba Lozano Terrades
- Toñi Molina Sanchez
- Rafael Caminal Montero
Carnaby Street - dimecres, 13 d'abril
- Carmen Costa Pastor
MOBLES MARTÍNEZ - divendres, 8 d'abril
- Gabriella de Chiara
MC DONALD'S - dimecres, 6 d'abril
- Maruchi Buigues
- Yolanda Romero
- Juan Manuel Lopez Alcala
- Rebeca Vera
- Cristina Periañez
CEI BOMBONETS - dimecres, 6 d'abril
- Rammy Conradi
II Ruta de la Tapa la Xara / Mercat Medieval - divendres, 1 d'abril
- Amparol Morell Alcaraz
L'LOLA - divendres, 1 d'abril
- Marta Bañó
PRIMERA PARADA - divendres, 1 d'abril
- Rafa Perez Rodenas
març
CONDADO DENIA - dimarts, 29 de març
- Jordi Carreres Masanet
- Rosa Navarro Belda
CLÍNIC SANT TELM - dimarts, 29 de març
- Horst Bender
BONA PLATJA - dimecres, 23 de març
- Cristina Ribes Coll
ÒPTIQUES PÉREZ BUIGUES - dimecres, 23 de març
- Otto Diaz
CONDADO DENIA - dimarts, 22 de març
- Anna Ikebana
- Jose Maria Montalvo Gutierrez
CONDADO DENIA - dijous, 17 de març
- Raul Torre Sanchez
- Nayra Ros Martinez
COLOMA 2 FERRETEROS - dimecres, 16 de març
- Daniel Luna Montero
O'BON PAIN - dimecres, 16 de març
- Angi Ferrer Tent
- David Clavel
- Maite Vallalta Alcaraz
- Luisa Carreres Puigcerver
CONDADO - divendres, 11 de març
- Melani Ivars Rojas
- Jose Mas
TORRES BASIC - divendres, 11 de març
- Carmina Beneyto
SANTI MAS - divendres, 11 de març
- Davinia Perez Portello
- Joaquin Porro Peinador
- Ana Alvarez Pintor
- Alicia De Silva Baiona
- Guadalupe TF
BENICONNECT - dimecres, 09 de març
- Joana Peris Perez Jordi
CARMEN JIMENEZ ESTHETIC CENTER - dimecres, 09 de març
- Silvia Montaner
O'BON PAIN - divendres, 04 de març
- Francisco Durá Balburgos
- Nati Morocho
CENTRE FISIOBIOESTÈTIC - divendres, 04 de març
- Carmen MaRoig
- Sara Hernández García
- Alba María Navarro
HARMONIA - dimecres, 02 de març
- Carmen Perez
- Ana Fontanet Crespo
- Laura Hidalgo Barrero
- Noelia Peret
- Andrea Caudart
- Elena Bragulat Lázaro
- Yolanda Pajaron
- Rosario Guardiola Hostalrich
- Estefy Bustos
- Vanessa Vidal Escrivà
XEMENEIES ESTAR - dimecres, 02 de març
- Maria Roig Soria
FEBRER
SAN & SAB - divendres, 26 de febrer
- Pilar Gomez Morato
NEUS SIVERA PERRUQUERIA - divendres, 26 de febrer
- Edel Ferrer Valls
TAORMINA - dimecres, 24 de febrer
- Cristina Cardenas
- Santiago Piera Muñoz
- Maite Llácer
- Paula Veronica Montaner Corda
- Eli Nadal Soler
- Ángela Montoro
SUBMINISTRAMENTS DÉNIA - dimecres, 24 de febrer
- Silvia Gallego Martinez
LABORATORIS GONZÁLEZ - divendres, 19 de febrer
- gemma Estrela
VICTÒRIA, ESTÈTICA I BENESTAR - divendres, 19 de febrer
- Rosa Lopez
SIM MULTISERVEIS DÉNIA - dimecres, febrer 17
- Salvador Berruti Ronda
ESTUDI SALADAR - dimecres, febrer 17
- Joan Gabriel Mengual
ESPECIAL SANT VALENTÍ- 9,10,11,12 de febrer
- Vicen Biosca
- Laura Millan García
- Josefa Moncho Llopis
- M Cristina Bonilla
- Rocio Caceres Sanchez
POLSERES TAKE CARE - divendres, 5 de febrer
- Silvia Viñegla García
- Sergio Jaume
NAYMO CALOR - divendres, 5 de febrer
- Francis Fernandez
NATURA GARDEN - dimecres, 3 de febrer
- Laura Gándara Nogués
BONA PLATJA - dimecres, 3 de febrer
- Juan Zurita Gallego
GENER
CLUB NATACIÓ DÉNIA - divendres, 29 de gener
- Noelia Alvarez
RESTAURANT VORAMAR - divendres, 29 de gener
- Pilar Oliver Lopez
CAFETERIA PARC Chabàs - dimecres, 27 de gener
- Arancha Gómez Herreros
Ogisaka FITNESS CENTER - dimecres, 27 de gener
- Alba García
- Dani Grimalt Moll
- Yaiza Pérez Vives
MARBRESTONE - divendres, 22 de gener
- Rafa Vives Morera
Orenda - divendres, 22 de gener
- Immaculada Olmos Villarroya
- Ana Pastor
- Rosa Perez
- Mayte Gilabert
ESCOLETA INFANTIL EL CASTELLET - dimecres, 20 de gener
- Kike Sanchez Pons
- Mayte Bisquert
PIZZITALIA - dimecres, 20 de gener
- José Baeza
- Sole Ferrer
ESTUDI SALADAR - divendres, 15 de gener
- Tere Fuentenebro Crespo
RESTAURANT EL COMERÇ - divendres, 15 de gener
- Manoli Martínez Aguilar
ESCOLA TALLER D'ART - dimecres, 13 de gener
- Eva Marti Martinez
- Maria Enguix Belenguer
- Mariàngels Ochoa Rosselló
- Mar García Mayáns
CENTRE ESPORTIU DÉNIA - dimecres, 13 de gener
- Alicia Calabuig
- Carmen Martí
- Carlos Pozuelo
PODODENIA - divendres, 8 de gener
- Chelo Soria Soria
- Núria Seguí
- Anabel Reig Such
- Salvador Miravet
- Julian Huelves Montoro